13 Niedziela Zwykła C

30. 06. 2019 r.

1.     Zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego”.

2.     Intencja dla Rodziny Różańcowej: O błogosławieństwo Boże podczas wakacji dla nauczycieli, dzieci i młodzieży, a także o miłość i pokój w naszych rodzinach i na świecie.

3.     W tym tygodniu na sobotę, na godz. 9.00 do sprzątania kościoła proszę mieszkańców ul. Kieleckiej mieszkania od nr 101 do 118.

4.     W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. W naszym kościele okazja do spowiedzi świętej przed Mszą Św.

5.     Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „Pro Missio” i Firma Green Office Ecologic organizują i zapraszają do zbiórki sprzętu elektrycznego i elektronicznego / sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery/ Zbiórka będzie miała miejsce na parkingu przy kościele od 1 lipca do 12 lipca do godz. 10.00. Przychody z akcji wspomogą zakup Inkubatorów do Szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce prowadzonego przez siostry Orionistki oraz Akcję ”Wyprawka dla dzieci” prowadzoną w Kamerunie przez Siostry Pallotynki.

6.     Niech wakacyjny wypoczynek będzie dla wszystkich czasem bezpiecznym, pogodnym i radosnym. Nie zapominajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej Eucharystii. Pozdrawiam wszystkich, którzy wypoczywają w naszej parafii. Naszą życzliwość i życzenia kierujemy również wobec wszystkich, którzy w tym tygodniu świętować będą swoje imieniny czy urodziny. Zmarłych parafian polecamy dobroci i miłosierdziu Boga.

14 Niedziela Zwykła  C

07. 07. 2019 r.

1.    Zapraszam do lektury „ Gościa Niedzielnego”.

2.    W sobotę, 13 lipca Dzień Fatimski. O godz. 20.00 Msza św., a po Mszy św. nabożeństwo fatimskie z procesją.

3.    Serdeczne „Bóg zapłać” mieszkańcom ul. Kieleckiej mieszkania od 101 do 118 za sprzątanie kościoła, za ofiarę i za przygotowanie świątyni na dzisiejszą niedzielę. W tym tygodniu na sobotę, na godz. 9.00 do sprzątania kościoła proszę mieszkańców ul. Kieleckiej mieszkania od 119 do 126.

4.    Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „Pro Missio” i Firma Green Office Ecologic organizują i zapraszają do zbiórki sprzętu elektrycznego i elektronicznego / sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery/ Zbiórka będzie miała miejsce na parkingu przy kościele od do 12 lipca do godz. 10.00. Przychody z akcji wspomogą zakup Inkubatorów do Szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce prowadzonego przez siostry Orionistki oraz Akcję ”Wyprawka dla dzieci” prowadzoną w Kamerunie przez Siostry Pallotynki.

5.Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia –     błogosławieństwa Bożego i wszelkich łask od Boga Wszystkim parafianom i gościom przybyłym do naszej parafii życzę miłej niedzieli przeżytej w gronie rodziny i udanego szczęśliwego tygodnia. „Szczęść Boże”.