Ogłoszenia duszpasterskie

31 niedziela zwykła                                                      03.11.2019.

2.     Intencja dla Rodziny Różańcowej: za zmarłych z naszej wspólnoty parafialnej i zmarłych z naszych rodzin

3.     Zachęcam do czytania prasy katolickiej, jest nowy nr „Gościa Niedzielnego”.

4.     Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 11.45 spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do Bierzmowania.

5.     Dziękuję za wykonanie dekoracji w kościele i za ułożenie kwiatów pani organistce oraz paniom Bogusławie Lewandowskiej i Kindze Bukowieckiej -Kot. Na sobotę na godz. 9.00. zapraszam do sprzątania kościoła mieszkańców Drutarni mieszkania parzyste.

6. Wszystkim, którzy w tych najbliższych dniach obchodzić będą swoje urodziny, imieniny, czy też jakiekolwiek inne rocznice, składam najserdeczniejsze życzenia – błogosławieństwa Bożego i wszelkich łask od Boga. Wszystkim parafianom i gościom życzę radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodziny i najbliższych oraz nowego tygodnia z błogosławieństwem Bożym i opieką Matki Najświętszej.