II Niedziela Wielkiego Postu „B”

28. 02. 2021 r.

1.     Wpatrzeni w Ukrzyżowanego, z ochoczym sercem podejmujmy trud dobrowolnego umartwienia jako wynagrodzenie za grzechy nasze i naszych bliźnich. Zróbmy dobre postanowienia. Nie zapominajmy, że Wielki Post jest czasem powagi, pokuty i modlitwy.

2.     Od dzisiejszej niedzieli na stoliku z gazetami jest wystawiona puszka, do której można składać ofiary na kwiaty i urządzenie Grobu Pańskiego.

3.     W przyszłą niedzielę po Mszy św. 11.45 spotkanie z rodzicami i dziećmi kl. III przygotowującymi się do I Komunii Św.

4.     Dzisiejsza niedziela jest dniem modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami.  Wychodząc z kościoła będziemy mogli wesprzeć misjonarzy składając dobrowolną ofiarą do puszki.

5.     Serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom Fidoru blok nr 2 za sprzątanie kościoła, za złożoną ofiarę i przygotowanie świątyni na dzisiejszą niedzielę. W tym tygodniu na sobotę na godz. 9.00 proszę do sprzątania świątyni mieszkańców Fidoru blok nr 1.

6.     Składam serdeczne życzenia dla solenizantów i jubilatów tego tygodnia. Niech Bóg w swojej łaskawości i dobroci błogosławi i udziela potrzebnych łask na dalsze lata życia, niech prowadzi was drogami miłości.