11 Niedziela Zwykła „B”                          17. 06. 2018 r.

1.     Zbliża się koniec roku katechetycznego i szkolnego. Msza Św. na zakończenie roku szkolnego w piątek o godz. 8.00. Spowiedź dla dzieci i młodzieży jutro od 17.30 i we wtorek o godz. 17.00 .

2.     W sobotę przypada Dzień Ojca. Będziemy modlić się podczas każdej Mszy Świętej w intencjach naszych ojców. Dla żyjących będziemy wypraszać obfite Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych wieczny pokój w królestwie Bożym.

3.     Serdeczne „Bóg zapłać”  mieszkańcom ul. Kieleckiej mieszkania od 1 do 3., za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu  w sobotę na godz. 9.00 o sprzątanie kościoła proszę mieszkańców ul. Kieleckiej mieszkania 4 do 7.

Serdeczne życzenia składam wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia niech towarzyszy  Wam  błogosławieństwo Boże i opieka Matki Najświętszej.