XXIII Niedziela Zwykła C                      08.09. 2019

1.      W piątek 13 września o godz. 19.00 Msza św., a po Mszy Św. Nabożeństwo Fatimskie. Proszę zabrać ze sobą świece.

2.     W najbliższą sobotę obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża Św. w tym dniu odbędzie się akcja modlitewna „Polska pod krzyżem”. Główne uroczystości zaplanowane są na lotnisku w Kruszynie k. Włocławka, W tym dniu włączymy się w wielkie wyznanie wiary w Jezusa Chrystusa i Tajemnicę Krzyża uczestnicząc w modlitewnym przeżyciu prawdy POLSKA POD KRZYŻEM”. Będziemy prosić Pana Boga o wielki dar głębokiej wiary i odważne trwanie przy Jezusie Chrystusie i Jego Krzyżu. Zapraszam w sobotę na Mszę św. na godz. 18.00, a po Mszy Św. modlitwa przy krzyżu misyjnym. Chętnych, którzy chcieliby wyjechać do Włocławka proszę o zgłaszanie się do pana Roberta Karbownika ze Starej Kuźnicy.

3.    Serdeczne „Bóg zapłać” mieszkańcom ul. Wąskiej za sprzątanie kościoła za i przygotowanie świątyni. W tym tygodniu na sobotę na godz. 9.00 do sprzątania kościoła proszę mieszkańców ul. Górniczej od 1 mieszkania do 16.

4.    W ubiegłą niedzielę dziękowałem tym wszystkim, którzy pomogli nam w pielgrzymce ministrantów, scholii i chóru do Sandomierza i okolic. Pragnę podziękować jeszcze właścicielom Lewiatana w Nieświniu za ofiarowaną kiełbasę, musztardę i keczup, na ognisko dla uczestników pielgrzymki.

5.Składam serdeczne życzenia jubilatom i solenizantom tego tygodnia, niech Bóg obdarza Was potrzebnymi łaskami. Szczęść Boże.