3 Niedziela Wielkanocna

05. 05. 2019 r.

1.     Intencje mszalne w tym tygodniu:

2.     Dziś po Mszy Św. 11.45 spotkanie z rodzicami dzieci kl. IV przygotowującymi się do Rocznicy I komunii Świętej.

3.     Za tydzień – czwarta niedziela Wielkanocy, nazywana niedzielą Dobrego Pasterza. W tę niedzielę będziemy gościć w naszej Wspólnocie kleryków z Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu wraz ks. Dr Pawłem Gogaczem, który wygłosi kazania. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Radomiu. W związku z powyższym, w tym miesiącu taca gospodarcza zostanie przeniesiona na 3 niedzielę miesiąca.

4.     Serdeczne „Bóg zapłać” mieszkańcom ul. Kieleckiej mieszkania od 4 do 7 za sprzątanie kościoła, przygotowanie świątyni na dzisiejszą niedzielę i złożoną ofiarę. W tym tygodniu w sobotę na godz. 9.00 proszę do sprzątania kościoła mieszkańców ul. Kieleckiej mieszkania od 8 do 14 b.

5.     Dziękuję ministrantom i paniom Bogumile Lewandowskiej i Renacie Ratajskiej za rozebranie Ciemnicy i Grobu Pańskiego.

6.     Dziękuję Panu Adrianowi Korzekwie za podarowanie desek potrzebnych przy odnowie schodów na plebanii, Panu Ireneuszowi Samsonowi wraz z synem Marcinem za wykonanie nowych drewnianych doniczek na kwiaty, Panu Kazimierzowi Solarzowi za wszelką pomoc w porządkowaniu ogrodu. Panu Mirosławowi Piotrowskiemu za wszelką pomoc. Dziękuję Nadleśnictwu Barycz na czele z Panem Nadleśniczym Wojciechem Bomba za ofiarę 1.000 zł na remont kostki przy placu kościelnym. Bóg zapłać.

7.     Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam serdeczne życzenia, radości zdrowia i wszelkiego Bożego błogosławieństwa na dalsze lata życia.